Kniha návštěv

DLOUHODOBĚ ZAVŘENO

návštěvník 07.11.2018
V létě 2018 jsem párkrát zašel od Turistické chaty ke koupališti, jen tak se projít a posedět mezi skalami. Čajovna pokaždé zavřena.

Re: DLOUHODOBĚ ZAVŘENO

Pepe 13.12.2018
Kdy bude ČAJOVNA opět otevřená?

Re: Re: DLOUHODOBĚ ZAVŘENO

Pepe 13.12.2018
Odpovídá vůbec někdo na tyto všechny dotazy? Pokud už čajánek nefunguje, tak proč tento stánek inzerujete?

Je to vůbez možné

Áda 18.07.2015
Po 31 létech jsem zase navštívil Prachovské skály. Ve vaší čajovně jsem si připadal jako v jiném světě. Škoda, že je k Vám že Sokolova poněkud daleko, jednak bych byl asi častým hostem. Přeji Vám aby Vám Vaše nadšení vydrželo co nejdéle, pokud možno na stálo.

nemám rád titulky :)

Milan 06.06.2015
Na tohle místo jsem natrefil už před nějakým časem ale bohužel mimo dobu kdy by se tu někdo vyskytoval...Ale i tak na mě působilo super dojmem a altán na tomto místě jsem považoval tak trochu za zázrak :) Navíc s trefným názvem když se dalo zrovna v ten den pozorovat nízko plující oblaka..:) Včera se mi poprvý poštěstilo že bylo otevřeno a byl to krásný zážitek..nejen čaj...ale i popovídání...takových míst v Česku je opravdu málo a upřímně přeju ať se tomuto místu daří a zůstane zachováno...

Nová sezóna

Jenda 01.06.2014
Včerejší znovu otevření čajového blaha ve skalách, byla velmi příjemná záležitost. Těším se na další návštěvu! .) Pro nás bylo zakončení příjemný a intimní rituál Agnihotry. Prostě den jak měl být.

DÍKY

Propast

Jakub 07.01.2014
Manželství lze uzavřít v chrámu, na úřadě, nebo na lodi. Přátelství, lásku a věrnost, lze uzavřít kdykoliv a kdekoliv během života. Propast mezi mužem a ženou je přímo úměrná mostu, který lze mezi nimi postavit. Pravá moc je otázkou síly duše a intelektu, ta která je však mocná a nejvíce přitažlivá může skončit lusknutím prstu. I po té nejbohatší modelce smrdí hovno v hajzlu." Prý: "Moc by mě zajímalo, proč tisknete v časopise takový sračky, nedal bych Vám za Vaší práci ani uslintanej desetník! Nebo je to jenom dlouholetá recese?

Re: Propast

Jiří 08.01.2014
Trochu silný kafe ,-)
když vydržíte, proberem to na jaře u čaje, zastavte se.

Zastavení

Jarka 16.07.2013
Krásné zastavení se po celodením šílenství.Ochotná obsluha.Moc pěkné.

Duchovni misto

Anet 15.07.2013
Je to tu nádherné duchovní místo. Je tu cítit klid přírody a člověk se stává bezstarostným a volným. Čaj je zvláštní a stejně tak mě potěšila a ohromila obsluha. Jen se chci zeptat. Kdy je příští týden otevřeno?
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Slavnost zahájení sezóny 2017

Sejdeme se dne 28.5.2017 od 12.00, ku společnému zahájení sezóny altánu, popití čaje, užívání vzájemnosti přírodních a lidských sil.